Wybieram zielony #8 Warsztaty My Little Forest

14 listopada o godz. 17:30 w  Empiku Junior w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 116/122 odbędą się warsztaty z   Joanną Ostrowską właścicielką pracowni artystycznej „My Little Forest”, w której powstają oryginalne kompozycje roślinne – lasy, ogrody – zamknięte w szklanych naczyniach.

Rośliny żyją w zamkniętym w szkle, wewnątrz którego, po jakimś czasie tworzy się samowystarczalny ekosystem. Pomiędzy organizmami zamkniętymi w słoju zachodzi szereg relacji, które pozwalają funkcjonować im w harmonii i równowadze. Wszystko wygląda i dzieje się jak w naturalnych warunkach.

Przebieg warsztatów:

  • Na początku, dowiesz się skąd wzięła się idea zamykania roślin w szklanych naczyniach i na czym polega funkcjonowanie ekosystemu, czyli jak to jest możliwe, że rośliny zamknięte w słoju mogą żyć bez dostępu powietrza z zewnątrz.
  • Następnie, w części praktycznej, stworzysz swój własny “las” i uzyskasz szczegółowe wskazówki, w jaki sposób krok po kroku stworzyć swoją własną, niepowtarzalną kompozycję.
  • Porozmawiamy również o pielęgnacji roślin w szkle i najczęstszych, możliwych problemach z nią związanych.

Więcej o autorce:
www.facebook.com/mylittleforest.art

www.instagram.com/my_little_forest_

Liczba miejsc jest ograniczona, na wydarzenie obowiązują zapisy przez goingapp.pl lub aplikację Going.

Link do zapisu: https://goingapp.pl/evt/2173321/wybieram-zielony-8-warsztaty-z-my-little-forest-czytelnia-empik-juniorFacebook Comments

Dodaj komentarz