Wymiana nawierzchni na Człuchowskiej

Drogowcy zaplanowali wymianę nawierzchni na odcinku ul. Człuchowskiej. Będą zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej.

Od piątku, 25 maja od godz. 22.00 do poniedziałku, 28 maja do godz. 4.00 zamknięta będzie ul. Człuchowska pomiędzy ul. Lazurową a ul. Karabeli.

Wyłączone z ruchu będą obydwie jezdnie ul. Człuchowskiej na odcinku od ul. Lazurowej do skrzyżowania z ulicami Karabeli i Rozłogi. Zamknięte będzie także to skrzyżowanie. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich lub Powstańców Śląskich – Połczyńska.  Wyjazd z ul. Karabeli będzie możliwy ul. K. Wyki, a z ul. Rozłogi do ul. Siemiatyckiej. Utrzymany będzie dojazd do posesji od ul. Lazurowej.  Na zamkniętym odcinku ulicy zostanie ułożona nowa nawierzchnia jezdni.

Komunikacja: 
Autobusy linii 112 pojadą objazdem ulicami Górczewską i Lazurową, a linii 189 ulicami Górczewską i Powstańców Śląskich. Linia autobusowa 190 z pętli OS. GÓRCZEWSKA będzie kursowała ul. Górczewską. Natomiast linia nocna N42 będzie jeździła ulicami Powstańców Śląskich i Połczyńską.

W dniach 26-27 maja zostaje uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z-5 kursująca na trasie:
CM. WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – zawrotka
na skrzyżowaniu ulic Człuchowska/Raginisa/Drzeworytników – RAGINISA 01 – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Fort Wola – CM. WOLSKI.
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl

 Facebook Comments

Dodaj komentarz