Wymiana nawierzchni na Czołowej

W weekend drogowcy wymienią nawierzchnię na ulicy Czołowej. Od około godz. 22.00 w piątek 23 listopada do godzin porannych w poniedziałek 26 listopada autobusy będą jeździły objazdami.
Na najbliższy weekend drogowcy zaplanowali kilka remontów warszawskich ulic, ale tylko jeden z nich będzie  miał wpływ na funkcjonowanie Warszawskiego Transportu Publicznego. Ulica Czołowa zostanie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Smugowej do Bohaterów.

Na czas robót połączenie z Czołową stracą ulice: Zyndrama z Maszkowic, P. Negri, W. Kaweckiej, Z. Stojowskiego, Śpiewaków, Epopei i R. Palestera. Prace zaczną się w piątek 23 listopada około godz. 22.00 i potrwają do około godz. 4.00 w poniedziałek 26 listopada. Z tego powodu autobusy linii 176 i N64 pojadą zmienionymi trasami. Oto one:

PL. HALLERA / DW. CENTRALNY – … – Marywilska – jezdnia boczna Marywilskiej – Płochocińska – Modlińska – Klasyków – Bohaterów  … – CHOSZCZÓWKA

W kursach, w których autobusy linii N64 podjeżdżają do przystanku Kupiecka 01, trasa objazdowa będzie miała następujący przebieg:

DW. CENTRALNY – … – Kupiecka – Płochocińska – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – … – CHOSZCZÓWKA

W tym czasie zawieszone zostanie także funkcjonowanie przystanków: Smugowa 01 i 02, Zyndrama z Maszkowic 01 i 02 oraz PKP Płudy 03, 04 i 06.

źródło: ztm.waw.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz