Wyrwał jej torebkę z ręki

32-latek odpowie za kradzież torebki, którą wyrwał przypadkowo napotkanej kobiecie. Daniel W. został zatrzymany przez patrolowców w bezpośrednim pościgu. Był nietrzeźwy. 32-latek usłyszał już zarzut kradzieży cudzego mienia. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielną noc na Pradze Północ. Patrolująca ulicę Kijowską policyjna załoga zauważyła, jak od leżącej na chodniku kobiety podbiega jakiś mężczyzna. Mundurowi interweniowali. Usłyszeli od pokrzywdzonej, że straciła torebkę. Policjanci ruszyli w pościg za mężczyzną. 32-latek wkrótce został zatrzymany. Policjanci odzyskali również część skradzionego mienia. Wartość strat na szkodę kobiety wyniosła ponad 600 złotych.

32-latek trafił do komendy przy Jagiellońskiej. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy (1,30 promila alkoholu). Daniel W. miał już wcześniej konflikty z prawem i był notowany za tego typu przestępstwa.

32-latek został przesłuchany w charakterze podejrzanego i usłyszał zarzut karny. Grozi mu teraz nawet do 5 lat więzienia.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz