Za butelkę wódki rzucił się na pracownika ochrony

Wolscy policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Z ustaleń wynika, że mężczyzna rzucił się na pracownika ochrony kiedy ten próbował ująć go na kradzieży alkoholu. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. Za przestępstwo to grozi kara do 5 lat więzienia.

Wolscy policjanci otrzymali informację, że w jednym ze sklepów w dzielnicy doszło do napaści na pracownika ochrony. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna ukrył pod kurtką butelkę wódki i wyszedł za linię kas nie płacąc za towar. Widząc to, pracownik ochrony od razu zareagował. Mężczyzna od razu rzucił się na pracownika ochrony i próbował uciec. Zaalarmowani policjanci o całym zdarzeniu, na miejscu zatrzymali 18-latka podejrzanego o przestępstwo.

Dochodzeniowcy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz