Zamknięcie ul. Matki Teresy z Kalkuty

Od wtorku, 22 stycznia od godz. 22.00 planowane jest zamknięcie ul. Matki Teresy z Kalkuty na odcinku od ul. Chodeckiej do ul. św. Wincentego.

 
Wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Matki Teresy z Kalkuty i Chodeckiej oraz jezdnia na odcinku od ul. św. Wincentego. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Rembielińska – Wyszogrodzka – Chodecka – L. Kondratowicza. 
 
 
Przed rozpoczęciem zasadniczych prac związanych z budową II linii metra i zamknięciem ul. L. Kondratowicza na bródnowskich ulicach wprowadzone zostaną rozwiązania, które ułatwią mieszkańcom poruszanie się w czasie budowy metra. Na ul. Matki Teresy z Kalkuty pomiędzy ulicami Chodecką a św. Wincentego wytyczone zostaną buspasy w obydwu kierunkach. Jezdnia na tym odcinku zostanie specjalnie poszerzona, dzięki czemu zmieni się liczba pasów ruchu i możliwe będzie wytyczenie dodatkowych pasów dla autobusów przy pozostawieniu kierowcom samochodów osobowych po jednym pasie w każdym kierunku (tak, jak do tej pory). Dodatkowo, na skrzyżowaniu ulic Matki Teresy z Kalkuty i Chodeckiej powstanie rondo. W czasie prac zamknięty zostanie odcinek ulicy od Chodeckiej do skrzyżowania ze św. Wincentego. Roboty w tym rejonie potrwają około trzech tygodni.
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz