Zamknięta będzie wschodnia jezdnia ul. Żołnierskiej

Od piątku, 12 kwietnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 15 kwietnia do godz. 5.00 zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Żołnierskiej na odcinku od ul. Marsa do wiaduktu nad torami kolejowymi.

W weekend wykonawca przebudowy ul. Żołnierskiej będzie układał ostatnią warstwę nawierzchni na wschodniej jezdni ul. Żołnierskiej za skrzyżowaniem z ul. Marsa. W tym czasie ruch w stronę ul. Strażackiej zostanie skierowany na jezdnię zachodnią. Będzie się na niej odbywał ruch dwukierunkowy, a kierowcy jadący na północ będą mieli do dyspozycji jeden pas ruchu – na właściwą jezdnię wrócą przez przewiązkę zlokalizowaną przed wiaduktem nad torami kolejowymi. Nie będzie możliwy skręt z ul. Żołnierskiej w lewo w ul. Marsa oraz z ul. Marsa od strony Starego Rembertowa w prawo w ul. Żołnierską. Objazd dla tych relacji zostanie poprowadzony ulicami Korkową i Rekrucką.
 
 
W poniedziałek, 15 kwietnia ok. godz. 5.00 ruch powróci na wschodnią jezdnię ul. Żołnierskiej i jednocześnie obydwie jezdnie na odcinku od ul. Marsa do wiaduktu nad torami kolejowymi zostaną zwężone o jeden pas ruchu. Umożliwi to dokończenie prac przy nasypach drogi.
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz