Zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Opaczewskiej i Bohaterów Września

Dzielnica Ochota przebuduje skrzyżowanie ulic Opaczewskiej i Bohaterów Września. W tym miejscu powstanie rondo. W pierwszym etapie prac (w dniach 29 – 31 stycznia) wyłączone z ruchu będzie całe skrzyżowanie. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami Drawską i Śmigłowcową. 

Prace w kolejnych etapach zostały zaplanowane przy częściowym wyłączeniu ronda. Najpierw ma zostać zamknięta wschodnia część skrzyżowania. Zamknięte będą wówczas wloty ulic Opaczewskiej od strony ul. Szczęśliwickiej i Bohaterów Września od strony ul. Drawskiej. Utrzymany będzie ruch od Al. Jerozolimskich w kierunku ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. i w odwrotnej relacji. Prace w tym etapie potrwają dwa miesiące. Wszystkie prace w tym miejscu potrwają do końca kwietnia.

 
Komunikacja: 
W dniach 29 – 31 stycznia autobusy linii 159 pojadą prosto Al. Jerozolimskimi i zawrócą na skrzyżowaniu z ulicami Mszczonowska i Śmigłowcą. Przystanek krańcowy będą miały przy Al. Jerozolimskich za skrzyżowaniem z ul. Śmigłowca w kierunku ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Natomiast trasa autobusów linii 172 zostanie skrócona do przystanku Dworzec Zachodni.
 
źródło: infoulice.um.warszawa
Facebook Comments

Dodaj komentarz