Zamknięte Dwernickiego i Szaserów

Do czwartku 16 sierpnia do godz. 4.00 zamknięte  dla ruchu będą ul. J. Dwernickiego i Szaserów na odcinku od ul. L. Kickiego do ul. Garwolińskiej. Na wymienionym fragmencie zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni.

 
Prace obejmą zakres od skrzyżowania z ul. L. Kickiego, a zakończą się kilkaset metrów przed ul. Garwolińską.  Połączenie z ul. J. Dwernickiego stracą ulice: L. Kickiego oraz L. Mycielskiego. Zamknięte będzie również skrzyżowanie z ul. Wiatraczną. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Wspólna Droga lub Garwolińska – Grochowska – Podskarbińska (w przeciwnym kierunku zostanie umożliwiona możliwość skrętu w lewo z ul. Podskarbińskiej).  
 
Dojazd do Wojskowego Instytutu Medycznego na ul. Szaserów zapewniony będzie od strony ul. Garwolińskiej i ul.  W. Chrzanowskiego. 

 
Komunikacja: 
Autobusy linii: 102, 188, 202, 523 i nocnej N21 w kierunku Młynowa, Lotniska Chopina, Metra Stadion Narodowy, Starego Bemowa i Dworca Centralnego pojadą ul. Garwolińską do ul. Grochowskiej. W przeciwnych kierunkach będą kursowały przez ul. Wspólna Droga. Natomiast autobusy linii 123 i 173 pojadą ulicami Grochowska i Podskarbińską.
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz