Złap ostatnie dni lata na Summer Campie!

Już tylko do końca września w Parku Ulricha organizowane będą bezpłatne zajęcia sportowe w ramach tegorocznej odsłony cyklu Summer Camp Wola Park. Na mieszkańców czekają m.in. pumptrack, czyli specjalny tor do jazdy na rowerach, hulajnogach i rolkach oraz skate wave, fala która pozwoli poprawić umiejętności surferskie. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone pod okiem profesjonalnych trenerów. 

Letnia strefa sportu, która powstała w Parku Ulricha przed Wola Parkiem przez całe lato cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Warszawiacy mogli korzystać ze specjalnie zaprojektowanej przestrzeni, przeznaczonej do jazdy deskorolkach, rolkach, rowerach BMX i hulajnogach. W ramach projektu organizowano także spotkania z gwiazdami sportu, konkursy z nagrodami, zajęcia z profesjonalnymi trenerami i relaksujące wieczory przy filmie i muzyce. Wydarzenie potrwa do końca września. 

– Chcemy inspirować mieszkańców do zdobywania nowych pasji, dlatego przez cały rok organizujemy dla nich ciekawe spotkania, warsztaty plastyczne i zajęcia sportowe, w których mogą uczestniczyć bezpłatnie. Od początku czerwca obserwujemy, jak wiele osób korzysta z wydarzeń organizowanych w ramach Summer Campu. Jesteśmy zmotywowani do organizacji kolejnych atrakcji, dzięki którym zachęcimy do aktywnego i twórczego odpoczynku – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Park.

W ostatnich dwóch tygodniach września w ramach Summer Campu będzie można skorzystać z serii treningów Metabolic System organizowanych wraz z Calypso Wola Park, zajęć doszkalających z jazdy na deskorolce, prowadzonych pod okiem profesjonalnych trenerów czy nauki nowych tricków pod rozgwieżdżonym niebem w ramach czwartkowego cyklu Night Riding – nocna jazda na fali. W programie także zajęcia jogi oraz wydarzenie dedykowane wszystkim paniom, które chcą się nauczyć lub doskonalić swoje umiejętności na desce – Ladies on board. 

Wszystkie zajęcia w ramach Summer Campu Wola Park są darmowe i odbywają się w klimatycznym Parku Ulricha.

Informacja prasowa
Facebook Comments

Dodaj komentarz