Zmieni się organizacja ruchu na ul. Wał Miedzeszyński

We wtorek, 5 listopada ok. godz. 5.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Wał Miedzeszyński. Ruch na odcinku od skrzyżowania z ul. Trakt Lubelski do stacji paliw.

Trwa przebudowa ul. Wał Miedzeszyński od ul. Trakt Lubelski do węzła z Południową Obwodnicą Warszawy. Droga na tym  odcinku będzie miała dwie jezdnie. Ruch w ciągu ul. Wał Miedzeszyński pomiędzy stacją paliw a ul. Sitowie został przełożony na częściowo gotową zachodnią jezdnię. Natomiast pomiędzy ul. Sitowie a Nową ruch odbywa się gotową już jezdnią serwisową, wybudowaną po zachodniej stronie ulicy. Ulica Sitowie zachowała połączenie z Wałem, ale zmieniła się geometria wlotu tej ulicy. W ten sposób kierowcy omijają plac budowy, a wykonawca może przystąpić do przebudowy głównej jezdni.
 
We wtorek, 5 listopada, ok godz. 5.00 wyłączona z ruchu zostanie istniejąca jezdnia na odcinku od skrzyżowania z ul. Trakt Lubelski do stacji paliw. Ruch w obydwu kierunkach zostanie przełożony na w większości gotową jezdnię zachodnią. Ulica Przewodowa zachowa połączenie z ul. Wał Miedzeszyński. Takiego połączenia nadal nie będzie miała ul. Strzygłowska. Równocześnie zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Wał Miedzeszyński i Trakt Lubelski. W związku z przywróceniem ruchu okrężnego na rondzie wróci możliwość skrętu z ul. Wał Miedzeszyński w lewo w ul. Trakt Lubelski.
 
Ulica Wał Miedzeszyński zostanie przebudowana na odcinku od ul. Trakt Lubelski do węzła z Południową Obwodnicą Warszawy (rejon ul. Ogórkowej). Ulica na przebudowanym odcinku będzie miała dwie główne jezdnie, obustronne chodniki oraz jezdnie lokalne, po których odbywał się będzie także ruch rowerowy. Celem inwestycji jest zapewnienie połączenia sieci dróg miejskich z Południową Obwodnicą Warszawy.
 
 
źródło: ztm.waw.plFacebook Comments

Dodaj komentarz