Zwężona będzie ulica Leszno

Od piątku, 12 kwietnia ok. godz. 22.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Leszno przed skrzyżowaniem z ul. Młynarską. Zwężona będzie jezdnia prowadząca w stronę Bemowa.

Na krótkim odcinku przed skrzyżowaniem z ul. Młynarską wyłączone z ruchu będą dwa pasy jezdni w kierunku Bemowa. Na skrzyżowaniu utrzymane będą wszystkie dotychczasowe relacje. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 26 kwietnia.
 

Wzdłuż ulic Leszno i Górczewskiej od ul. Okopowej do E. Tyszkiewicza zostanie wybudowana droga dla rowerów po północnej stronie jezdni. Na czas prac budowlanych zwężony jest chodnik po północnej stronie ulicy, a kierowcy jadący od strony centrum w kierunku Bemowa nie mogą bezpośrednio na skrzyżowaniu skręcić w lewo w ul. Młynarską (zakręcić można za skrzyżowaniem). 

 

Inwestycja wiąże się ze zmianą geometrii i organizacji ruchu na północnej jezdni. Dotychczas na odcinku od ul. Okopowej do Karolkowej m.in. przesunięto jezdnię, wybudowano nowe oświetlenie uliczne i ustawiono krawężniki. Po wznowieniu prac kontynuowana będzie budowa oświetlenia, chodników i drogi dla rowerów. Powstanie także nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Karolkową oraz przebudowana zostanie sygnalizacja na skrzyżowaniu z ul. Młynarską. Inwestycja ma być gotowa w sierpniu 2019 r .

Komunikacja: 
Przystanek Młynarska obowiązujący dla linii E-2 i 520 jadących w kierunku Bemowa zostanie przesunięty o ok. 140 m.
 
źródło: infoulice.um.warszawa
Facebook Comments

Dodaj komentarz